Bize ulaşın:

Animasyon yapımı

Animasyon yapımı

Çizgi film animasyon verdğimiz hizmetlerin arasında en çok yaptığımız çalışmalar arasındadır. Çizgi film animasyon için bir çok farklı şekilde uygulanabilir. En yaygın olanları 3D Animasyon, Çizgi Animasyonu, Bilgisayarda vektörel olarak uygulanan animasyonlar, Cut out grafiklerden yapılan animasyonlar gibi bir çok türde uygulamalarını yapıyoruz.

 

Animasyon sadece çizgi film gibi karakterlerin hikaye anlatımı için değil, çoğu zaman bir konuyu insanlara hızlı ve kolay yoldan anlatmak için de kullanılır. Bu bir ürünün nasıl çalıştığını kullanıcılara anlatmak için, bazen de büyük bir projenin yatırımcılara sunumu için yapılabilir. Bunun dışında çekimi çok zor veya imkansız olabilecek bir çok videonun görselleştirilmesini sağlayabilmektedir. Örneğin Mars’a gidecek bir roketin fırlatma ve iniş aşamalarını animasyonla açıklamak en iyi çözümdür.

 

Çizgi Film Animasyonun anlatılmak istenen mesajı ilgileri dağılmadan insanlara iletme, karmaşıklığa bir düzen getirip basitleştirerek görselleştirmesi, esprili anlatımı gibi sebeplerle çok tercih edilmektedir.

Çizgi Film Animasyon Örnekler

Copyright ©
Bu sitedeki resimler, grafikler ve videolar © vertigo tarafından tasarlanmıştır ve/veya yaptırılmıştır. Bu medyalarda emeği geçen sanatçıların hakları saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.