Bize ulaşın:

Özgün Video Tasarımı
Eylül 13, 2018 by Uncategorized

Özgün Tasarım Videolar Değerlidir

İnternet mecrası diğer reklam mecraları içinde hızla öne çıkarken uygun maliyetli olması sebebiyle de her geçen gün daha çok tercih edilmektedir. Animasyon video ihtiyacı günümüzde firmalar için olduğu kadar bireyler için de artmıştır. Firmaların reklam, tanıtım ve eğitim amaçlı kullandığı animasyon videolar bireysel olarak doğum günü, evlilik teklifi, düğün videosu gibi farklı amaçlar için de hazırlanmaktadır.

Animasyon videoların bu kadar rağbet görmesi video hazırlayanları müşterileri için ucuz ve hızlı animasyon seçeneklerine yönlendirdi. Hazır karakterlerin ve animasyonların kullanıldığı, müşteriler için montaj, seslendirme, ve basit görsel değişiklerle farklılaştırılan videolar üretilmeye başladı. Video ihtiyacı olan fakat sınırlı bütçeye sahip firma yada kişiler için harika bir çözüm oldu. Birkaç günde ihtiyacı karşılayan ve çok uygun fiyatlara hazırlanan şablon videolar tüm dünyada kullanılır oldu. Kaynak malzeme aynı olduğu için neredeyse birbirinin aynısı videolar İnternet mecrasını doldurdu.

Özgün olarak müşterilerin ihtiyaç ve beğenilerine göre hazırlanmış karakter ve animasyonlar daha çok uzmanlık gerektirir. Animasyon ve pek çok farklı programın kullanılması için ekip gerektiren çalışmalardır. Bu nedenle yapım süreleri ve bütçeleri diğer seçeneklere göre daha yüksektir. Buna karşılık diğer videlardan ayrışmakta ve amacına daha çok hizmet etmektedir. Yani Özgün videolar çok daha başarılı sonuçlar sağlar.

Hazır karakterler ve şablonlarla yapılmış birbirine benzer videoların çoğalması seyredilme oranlarını azaltır. Bu yüzden özgün videolar farklı tasarımlarıyla öne çıkar. Başarılı senaryo, seslendirme ve müzik ile özgün tasarımlı bir video hedef kitlesine kolayca ulaşır. Anlatması gerekenleri anlatıp yapılma amacına en iyi şekilde hizmet eder. Yani özgün video kazandırır.

Copyright ©
Bu sitedeki resimler, grafikler ve videolar © vertigo tarafından tasarlanmıştır ve/veya yaptırılmıştır. Bu medyalarda emeği geçen sanatçıların hakları saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.