Bize ulaşın:

Blog
Şubat 1, 2016 by Uncategorized

Slayt Yapma Dosyaları


3D

Tamamı gerçek 3D animasyon olarak hazırlandı

animasyon karesi

24 Resim

2 dakika 50 saniye uzunluğunda 24 resim animasyonu.

Video Klavuz

Ayrıntılı olarak nasıl yapılacağını açıklayan video.

After Effects Dosyalarını Buradan İndirin


Slayt Gösterisi Hazırlama Hakkında

Slayt gösterisi resimlerin arka arkaya genellikle bir müzik ve/veya seslendirime eşliğinde izlenen resimler anlamındadır. Slayt gösterisi bilgisayarlarda genellikle fotoğrafları otomatik olarak oynatan programlarla hazırlanır. Bunun için bir çok bilgisayar programı mevcuttur. Genellikle belirlenen bir resim listesini sırayla okuyarak ekranda gösterirler, ayrıca bazı programlar fotoğraflarla animasyonlar yaparak fotoğrafların durağan görüntüsünü bozarak daha ilginç hale getirebilirler. Hazırlanan slayt gösterisi bir çok durumda bilgisayar farklı bir işlem yapmadan gerçek zamanda oynatır, bazı programlar da yapılan gösteriyi video dosyası olarak çıkış alabilmeye imkanı sağlarlar.

Slayt hazırlama programları genellikle çok basit animasyonlar ve yazılar kullanarak bir video oluştururlar. Daha karmaşık işlemler için çoğunlukla yetersiz kalırlar. Bu projede bu sınırlamaları kaldıramak için After Effects programını kullanıyoruz. After Effects, Adobe firması’nın yıllar içinde gelişerek mükemmelleşen video grafik animasyon programıdır. Hazırladığımız bu After Effects sahnesini kullanarak 24 resimden oluşan bir slayt gösterisini hazırlayabilirsiniz. Gösteri tamamen 3D animasyon olarak hazırlandı. Proje dosyalarını e-posta adresinizi yazarak bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Dosyaların içinde herkesin kullanabileceği kolaylıkta video olarak kayıt edilmiş kullanım klavuzu var. Dosyaları kullanmak için After Effects programına ihtiyacınız var.

Copyright ©
Bu sitedeki resimler, grafikler ve videolar © vertigo tarafından tasarlanmıştır ve/veya yaptırılmıştır. Bu medyalarda emeği geçen sanatçıların hakları saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.