Bize ulaşın:

Tanıtım Videosu Hazırlama

Tanıtım Videosu Hazırlama

Neden Video Hazırlamanız Gerekli ?

Tanıtım Videosu Hazırlama şirketler için gittikçe önem kazanıyor.

TERCİH EDİLİYOR

Bugünlerde Video en beğenilen ve paylaşılan medya türü. İnternet hızının artması ve video kompresyon algoritmalarının gelişmesi sayesinde artık internet videoları eskisi gibi duraklamalar yaşamadan oynatabiliyoruz. İnsanlar gün geçtikçe videoya daha çok alışıyorlar ve videoyu yazı veya grafiklere tercih ediyorlar. İşinizde rekabet edebilmeniz için videoya ihtiyacınız var.

REKLAMI KOLAY

Güzel bir videoyu TV de, Sosyal medyada, web sayfanızda, müşterilerinize gönderdiğiniz e-postalarda, mağazanızda, Billboarlarda her yerde kullanabilirsiniz. Yorulmadan 7 gün 24 saat sizin tanıtımınızı yapar.

İLGİ ÇEKİCİ

Potansiyel müşteriniz interneti kullanarak araştırıyor, inceliyor ve karar veriyor. Bu kadar yoğun bilgi akışı olduğunda insanlar doğal olarak bilgiyi mümkün olduğu kadar hızlı ve zahmetsizce ulaşabilecekleri yolu tercih ediyorlar. Video insanlara bunu sağlayan en iyi yoldur. Ayrıca iyi bir video sonuna kadar seyrediliyor. Bu sayede video ile mesajınızı verebiliyorsunuz.

AKILDA KALICI

Video insanları duygulandırmada diğer bütün medyalardan çok daha başarılıdır. Hikaye anlatımını müzik, ses efekleri, grafik ve dramatik görüntüleri kullanarak birleitirir ve son derece etkili, akılda kalıcı ve insanların paylaşmak isteyeceği bir forma sokabilir.

tanıtım video hediye

Hediyemiz Animasyon Video Template indirin!

Ücretsiz Tanıtım Videosu Hazırlama Şablonunu indirin, Kendi Videolarınızı Hazırlayın

Ücretsiz Video Dosyalarını İndir

Video Şablonu indirmek için lütfen mail adresinizi girin

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

Not: Şablonu kullanmak için Adobe After Effects CS6 veya daha güncel versiyonu gereklidir.

Filmi Nasıl Hazırlıyoruz ?

Fiyatlandırma ile ilgili bilgiler için buraya tıklayın

1-Anafikir

Problemi ve sunduğunuz çözümü en kolay anlatabileceğimiz, etkili bir fikir araştırılır. Bulunan Fikirler arasından seçim yapılır.

2-Senaryo

Filmin temelini oluşturacak senaryo çalışmasına başlanır. Filmi en iyi anlatacak biçimde defalarca test edilir ve revizyon yapılır.

3-Tarz

Hedeflenen kitleye ve ürüne uygun olacak bir görsel tarz belirlenir. Karakterlerin dizaynı, renkler, mekan tasarımları bu aşamada ortaya çıkar.

4-Storyboard

Senaryoda yazılan hikaye ve mesajları sahne sahne resimleyerek bir film şeridi gibi gözünüzde canlandırmanızı sağlar. Storyboard kareleri ile hazırlanan hareketli maket video ile filminizin toplam süresi ve ritmi hakkında önceden fikir sahibi olursunuz.

5-Animasyon

Artik iyice şekillenen film bütün sahneleri önceden planlandığı gibi hareketlendirilir. Karakterler ve diğer bütün objeler canlandırılır. Kamera hareketleri ve efektler eklenir. Görsel detaylar eklenerek film hareketlendirmesi tamamlanır.

6-Ses ve Müzik

Filme uygun en iyi muzik stoklar arasından araştırılır, seçilen müzikler filmle test edilirek en uygunu seçilir. Ayrıca profesyonel dublaj sanatçısı sesini filmin üzerine kaydeder. Ses efektleri de eklenerek film tamamlanır.

Değişik Tarzlarda Animasyon Örnekleri

Videoları izlemek için resimlerine tıklayın

Müşterilerimiz

Animasyon filmlerini yaptığımız müşterilerden bazıları

[logo-carousel id=default]
Copyright ©
Bu sitedeki resimler, grafikler ve videolar © vertigo tarafından tasarlanmıştır ve/veya yaptırılmıştır. Bu medyalarda emeği geçen sanatçıların hakları saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.