Bize ulaşın:

Takım

Takım

Serdar Coskun

Director CEO

Çizgi Film Yapımcısı

Vertigo animasyon ve prodüksiyon alanında bir kurum yada kuruluşun tüm isteklerine cevap verebilecek kapasite ve tecrübeye sahiptir. Sinema filminden reklam filmine, tanıtımdan bant reklamlara, senaryo yazımına ve teknik desteğe kadar her türlü hizmeti başarıyla vermektedir. Bu sektörde işin büyüğü küçüğü yoktur. Her çalışmaya aynı özen ve hassasiyet gösterilmelidir. Bunun bilincinde olan insanların bir araya gelmesini sağlayan vertigo prdüksiyonları, işin ve müşterinin ihtiyaçları, gereksinimleri doğrultusunda çalışmaktadır.

Vertigo olarak, reklam ve tanıtım sektöründe 20 yıldır profesyonel hizmet vermekteyiz. Bu güne kadar büyük, küçük sayısız markaya reklam filmleri, tanıtım videoları hazırladık ve hazırlamaya devam ediyoruz. Sektörümüzde yenilikçi çalışmalarımızla her zaman öncü olduk.
Müşterilerin ihtiyaçlarını akılcı çözümler üreterek karşılayabilecek yeteneklere, bilgi ve tecrübeye sahibiz. Kurumsal tanıtım konusunda her müşteri için farklı çözümler sunabilen bir çalışma anlayışını benimsedik. Vertigo olarak fabrikasyon iş yapma mantığını asla kabul etmeyiz.

Müşteriler ne söylüyor ?

[logo-carousel id=default]
Copyright ©
Bu sitedeki resimler, grafikler ve videolar © vertigo tarafından tasarlanmıştır ve/veya yaptırılmıştır. Bu medyalarda emeği geçen sanatçıların hakları saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.